دکوراسیون داخلی, مصالح و متریال دکوراسیون

کاشی رنگی بین کابینتی آشپزخانه

کاشی رنگی بین کابینتی آشپزخانه

کاشی رنگی بین کابینتی آشپزخانه از متریال های جذاب و پرکاربرد در پروژه های دکوراسیون داخلی است. در پروژه های دکوراسیون داخلی از کاشی های تک رنگ یا رنگی که به صورت کارخانه ای یا دستی تولید می شود، در سبک های مختلف استفاده می شود.

  • کاشی رنگی دست ساز مناسب چه سبک هایی است؟
  • برای انتخاب متریال مناسب بین کابینت، کاشی هفت رنگ گزینه مناسبی است؟
  • کاشی هفت رنگ چیست؟

در ایران کاشی های رنگی به نام کاشی های هفت رنگ وجود دارد که یکی از گزینه های مناسب برای آشپزخانه و سرویس بهداشتی برای کف و بی کابینت می باشد. استفاده از کاشی های هفت رنگ برای سبک مدرن و کلاسیک مناسب است.

کاشی های رنگی به دلیل داشتن حس و حال صمیمانه، دوست داشتنی و سنتی و در عین حال مدرن و لوکس بودن، یکی از گزینه های دلچسب برای پروژه های دکوراسیون داخلی می باشد. اگر نیاز به مشاوره یا آموزش در طراحی داخلی داشتید، تیم مای دکو که 15 سال سابقه فعالیت در زمینه  طراحی دکوراسیون داخلی و آموزش طراحی دکوراسیون داخلی آماده است شما رادر زمینه مبلمان و چیدمان، دکوراسیون داخلی، فنگ شویی، نورپردازی دکوراسیون و انتخاب متریال در پروژه های طراحی داخلی یاری کند.

کاشی های رنگی بین کابینتی در آشپزخانه

کاشی های رنگی بین کابینتی در آشپزخانه

 کاشی های رنگی و هفت رنگی در آشپزخانه

ایران یکی از مهد های تولید کاشی های رنگی در جهان است. شهر های شیراز، همدان، اصفهان سابقه  و تاریخچه طولانی در صنایع دستی، کاشی های رنگی و کاشی های هفت رنگ در معماری سنتی دارند و به همین دلیل کاشی های رنگی محبوبیت خاصی در بین مردم ایران دارد.

کاشی های رنگی به دلیل مقاوت زیاد در برابر ضربه، سرمایش و گرمایش و شست و شو به دلیل داشتن لعاب های بسیار قدرتمند یکی از گزینه های مناسب در پروژه های طراحی داخلی می باشد. به دلیل سفارشی شدن کاشی های رنگی و امکان سفارش کاشی با طرح و نقش دلخواه و ابعاد دلخواه یکی از گزینه های محبوب طراحی دکوراسیون داخلی برای طراحان و کارفرمایان می باشد.

کاشی رنگی در آشپزخانه

کاشی رنگی در آشپزخانه

کاشی های رنگی یکی از گزینه های مناسب در فضاهای مسکونی، عمومی و حتی تجاری می باشد. شاید شما تجربه صرف قهوه در یک کافه با کف کاشی فیروزه ای با دیوار تایل رنگی قهوه ای را داشته اید پس کاشی های رنگی اختصاص به فضا با کاربری مشخص، دکور یا سبک مشخص ندارد و یک طراح می تواند با توجه به شرایط پروژه و علایق و درخواست های کارفرما و کاربری پروژه از کاشی های رنگی پروژه استفاده کند.

فضای آشپزخانه از فضاهای پرکاربرد، صمیمانه و مورد توجه در فضاهای مسکونی است که برای داشتن یک فضای مناسب رنگی، جذاب و چشم نواز کاشی های رنگی یکی از بهترین گزینه ها برای دیوار بین کابینت در فضای آشپزخانه می باشد. معمولا در اجرای کابینت های آشپزخانه فضایی بین 55تا 65 سانتی متر بین کابینت زمینی و هوایی به صورت فضای باز باقی می ماند که می توان با استفاده از کاشی های 15*15 یا 20*20 که به صورت آماده یا به صورت سفارشی وجود دارد، این فضا را پوشش داد.

کاشی رنگی و هفت رنگی در دکوراسیون

کاشی رنگی و هفت رنگی در دکوراسیون

قطعا برای انتخاب کاشی رنگی مناسب برای بین کابینتی آشپزخانه  باید به سبک و متریال استفاده شده کابینت توجه کرد. در سبک های کلاسیک که کابینت دارای نقش و نگار و پیچش بیشتر است می توان از کاشی های با جزئیات بیشتر و در آشپزخانه های معاصر و مدرن که فرم کابینت ساده تر و دارای پیچیدگی و جزئیات کمتر است می توان از کاشی های مدرن ،تک رنگ و با فرم ساده تر استفاده کرد.

در صورتی که از کاشی های تک رنگ یا کاشی های رنگی در فضا استفاده می کنید الزامی به استفاده از کاشی با فرم های مربع یا مستطیل وجود ندارد.

کاشی رنگی بین کابینت

کاشی رنگی بین کابینت

کارگاه های تولید کاشی در ایران و جهان کاشی ها را با فرم های متنوع مثل دایره، بیضی، مثلث، لوزی، چند ضلعی و فرم های خاص که در معماری ایرانی دارای جایگاه ویژه ای دارند تولید می کنند. زمانی که ترکیب این کاشی ها در کنار هم قرار می گیرد یک ترکیب فوق العاده جذاب و خاص را برای آشپزخانه رقم می زند و دکوراسیون فضا را بیشتر از قبل رنگی، چشم نواز و جذاب خواهد کرد.

در صورتی که برای فضای خود نیاز به خرید، سفارش یا مشاوره برای انتخاب کاشی های رنگی بین کابینت، آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام در فضاهای عمومی مثل دکوراسیون داخلی یک کافه ،رستوران و یک فضای اداری دارید می توانید با تیم طراحی مای دکو در اتباط باشید و از مشاوره ما برای طراحی و خرید کالا استفاده کنید.

کاشی رنگی در دکوراسیون داخلی

کاشی رنگی در دکوراسیون داخلی

کاشی رنگی در طراحی داخلی

کاشی رنگی در طراحی داخلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *