دکوراسیون داخلی, مبلمان و چیدمان

دکوراسیون خانه ات را پاییزی کن.

دکوراسیون خونه ات را پاییزی کن

دکوراسیون خانه ات را پاییزی کن. با آمدن فصل پاییز و کوتاه شدن روزها بیشتر وقت خود را در خانه صرف خواهیم کرد. با شروع شدن فصل پاییز با خرید لباس های مناسب خودمان را برای پاییز آماده می کنیم. اما چرا دکوراسیون داخلی خانه مان را پاییزی نکنیم؟

  • چگونه دکوراسیون خانه را پاییزی کنیم؟
  • المان های پاییزی چه چیز هایی هستند؟
  • رنگ های مناسب پاییز، چه رنگ هایی هستند؟

در این مقاله مای دکو چند ایده به شما خواهیم گفت که چگونه دکوراسیون منزلتان را پاییزی کنید. با شنیدن اسم پاییز اولین چیزی که به ذهنمان می رسد رنگ های نارنجی و قرمز، لباس های پشمی، چوب و بارون است. بنابراین در دکوراسیون داخلی نیز باید از المان های پاییزی استفاده کنیم.

برای چیدمان و مبلمان دکوراسیون داخلی بهتر است با طراح دکوراسیون داخلی نیز مشورت کنید. می توانید با تیم مای دکو  که 15 سال سابقه فعالیت در زمینه  طراحی دکوراسیون داخلی و آموزش طراحی دکوراسیون داخلی و مبلمان و چیدمان، دکوراسیون داخلی، فنگ شویی، نورپردازی دکوراسیون و انتخاب متریال در پروژه های طراحی داخلی دارد، در ارتباط باشید.

 

دکوراسیون خونه ات را پاییزی کن

دکوراسیون خونه ات را پاییزی کن

 

ایده های پاییزی دکوراسیون داخلی:

دکوراسیون خانه تا حدود زیادی می تواند در روحیه و حس و حال ما تاثیر بگذارد. برای بهتر کردن حس و حال فضای خانه بهتر است با شروع فصل جدید با تغییرات به استقبال فصل جدید برویم. در ادامه مقاله مای دکو با چند ترفند چیدمان پاییزی آشنا خواهید شد.

 

1. استفاده از رنگ های پاییزی

می توانید از رنگ های پاییزی مثل زرد مایل به خردلی، آجری، نارنجی، سبز زیتونی، قرمز، آبی تیره، قهوه ای، کالباسی و … در دکوراسیون استفاده کنید. لازم نیست دیوار ها را دوباره رنگ کنید با توجه به هارمونی فضا می توانید اکسسوری و گلدان رو تختی و … به رنگ پاییزی تهیه کنید.

 

ترفند های چیدمان پاییزی

ترفند های چیدمان پاییزی

 

 

2. استفاده از شمع در خانه

امکان دارد از شمع فقط در مواقع خاص استفاده کنید اما با آمدن فصل پاییز و سرد شدن هوا می توانید از شمع های کوچک و بزرگ در چیدمان استفاده کنید.روشن کردن شمع گرمی خاصی به فضا می بخشد مثلا می توانید روی کنسول، روی میز وسط، و حتی داخل شومینه با شمع های متفاوت چیدمان کنید.

 

چیدمان پاییزی

چیدمان پاییزی

 

 

3.سبد های حصیری

برای داشتن چیدمان پاییزی استفاده از سبد های حصیری یکی از بهترین گزینه ها هست. چراکه سبد حصیری متریال برگرفته از طبیعت دارد . با استفاده از آن طبیعت را به خانه می آوریم. از سبد های حصیری می توانید در نشیمن برای گذاشتن شال مبل و کوسن ها استفاده کنید.

 

 

4. استفاده از وسایل چوبی

همان طور که قبلا اشاره شد استفاده از متریال های طبیعی گزینه بسیار مناسبی برای داشتن چیدمان پاییزی است. رنگ گرم چوب در کنار رنگ های خنثی و رنگ پاییزی ترکیب فوق العاده ای را به وجود می آورد. می توانید از میز های چوبی و اکسسوری های چوبی استفاده کنید.

 

ترفند های جذاب چیدمان پاییزی

ترفند های جذاب چیدمان پاییزی

5. استفاده از شال مبل های رنگی

شال مبل ها علاوه بر جذابیتی که به چیدمان دکوراسیون داخلی می دهند، باعث گرم تر شدن شما نیز می شوند. برای چیدمان پاییزی از شال مبل های پشمی با رنگ پاییزی و طرح چهارخونه استفاده کنید.

 

 

6. استفاده از گل های خشک

با دیدن گل های خشک به صورت ناخودآگاه به پاییز فکر می کنیم. در مقاله های قبلی مای دکو به معرفی 10 گیاه خشک در دکوراسیون داخلی پرداختیم گه می توانید به آن مقاله مراحعه کرده و گیاه مناسب خود را انتخاب کنبد.

 

چیدمان پاییزی نشیمن

چیدمان پاییزی نشیمن

 

 

7. استفاده از المان های پاییزی

المان هایی مثل مجسمه کدو تنبل یا انار و میوههای خشک. میتوانید در چیدمان روی میز و روی کنسول استفاده کنید.

 

ترفند های چیدمان پاییزی در دکوراسیون داخلی

ترفند های چیدمان پاییزی در دکوراسیون داخلی

 

 

8. تابلوهای برگ خشک یا طرح پاییزی استفاده کنید.

تابلوهای پاییزی را می تواننید بالای کنسول خود، بالای مبل سه نفره، در راهرو نصب کنید.

 

چیدمان پاییزی در دکوراسیون

چیدمان پاییزی در دکوراسیون

 

اگر در چیدمان مبلمان و انتخاب اکسسوری نیاز به آموزش دکوراسیون داخلی یا مشاوره دکوراسیون داخلی دارید، می توانید با تیم مشاوره و آموزش طراحی داخلی مای دکو در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *