دکوراسیون داخلی, مبلمان و چیدمان

بوم ریسه چیست؟

بوم ریس چیست؟

بوم ریسه چیست؟ شاید اولین سوالی باشد که با شنیدن اسم بوم ریسه به ذهنتان خطور می کند. بوم ریس، بوم هایی از نخ های تابیده شده هستند که در چیدمان دکوراسیون داخلی استفاده می شود.

  • بوم ریس چیست؟
  • بوم ریس چه کاربری دارد؟
  • جنس بوم ریس چیست؟

بوم ریس در دکوراسیون داخلی انواع مختلفی دارند و در شکل های مربع، مستطیل و دایره بافته می شوند و یکی از اکسسوری های جذاب در چیدمان دکوراسیون بوهمی است. اگر شما به هنر های دستی و زیبا علاقه مند هستید، بوم ریس یک اکسسوری مناسب برای شما است. بوم ریس ها معمولا با نخ مکرومه بافته می شوند و بافتن بوم ریس مکرومه نیاز به حوصله و دقت زیادی دارد و با یاد گرفتن اصول آن خودتان نیز می توانید بوم ریس های جذاب ببافید و برای خودتان درآمد تولید کنید.

در این مقاله مای دکو به بررسی بوم ریسه و کاربرد آن خواهیم پرداخت. اگر شما علاقه مند به طراحی داخلی و چیدمان مبلمان هستید، تیم مای دکو با 15 سال سابقه فعالیت در زمینه  طراحی دکوراسیون داخلی و آموزش طراحی دکوراسیون داخلی می تواند، شما را در زمینه مبلمان و چیدمان، دکوراسیون داخلی، فنگ شویی، نورپردازی دکوراسیون و انتخاب متریال در پروژه های طراحی داخلی یاری کند.

بوم ریسه چیست؟

بوم ریسه چیست؟

بوم ریس چیست و چه کاربردی دارد؟

بوم ریس ها تابلوهایی با نخ های بافته شده از جنس مکرومه هستند که در فرم های مربع، مستطیل و دایره بافته می شوند و به صورت رنگی با با رنگ به دیوار نصب می شوند.

بوم ریس رنگی

بوم ریس رنگی

بوم ریس در چه سبک هایی قابل استفاده است؟

بوم ریس در سبک های مدرن، معاصر، روستیک، بوهمی و تلفیقی استفاده می شود. بوم ریس القا به دلیل جنس و بافتی که دارد القا کننده طبیعیت است و به همین دلیل در سبک بوهمی یا بوهمیان بیشتر استفاده می شود.

بوم ریس چه کاربردی دارد؟

بوم ریس چه کاربردی دارد؟

بوم ریس چه کاربردی دارد؟

بوم ریس به عنوان جزئیات در دکوراسیون داخلی به دیوار نصب می شود. بوم ریس ها در بالای تخت خواب، بالای نیمکت، بالای مبل سه نفره، بالای کنسول و به عنوان یک اکسسوری خاص در دیوار شاخص می تواند قرار بگیرد. در واقع برای شاخص کردن دیوار می توانید از بوم ریس استفاده کنید.

بوم ریس چه کاربردی دارد؟

بوم ریس چه کاربردی دارد؟

بوم ریس های رنگی در دکوراسیون

بوم ریس ها در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی طراحی می‌شوند. نخ‌ها قبل از محکم شدن به چوب، با طرح مد نظر رنگ‌آمیزی می‌شود سپس نخ‌های رنگی را به ترتیب به چوب گره می‌زنند و آویز می‌کنند. بوم ریس ها به علت استفاده از نخ و چوب یاد آور طبیعت هستند و به همین دلیل رنگ های بوم ریس، ترکیب رنگ های بوم ریس، ترکیب هایی هستند که در طبیعت بار ها آن را مشاهده کرده اید.

بوم ریس چیست؟

بوم ریس چیست؟

بنابراین اگر شما علاقه مند به اکسسوری های دست ساز هستید، بوم ریس گزینه مناسبی برای دکوراسیون منزل شما است که می توانید آن را ببافید یا از مراکز معتبر تهیه کنید. اکسسوری و تزئینات در دکوراسیون داخلی روح و رنگ به چیدمان شما می بخشد و آن را خاص تر خواهد کرد.

پس اهمیت تزئینات را دست کم نگیرید.اگر در انتخاب اکسسوری و چیدمان دکوراسیون داخلی خود نیاز به مشاوره دارید، می توانید با تیم مای دکو در ارتباط باشید.

بوم ریس در دکوراسیون داخلی

بوم ریس در دکوراسیون داخلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *